Landirenzo
 
 
Kapat  

"OPEL’LE OLGUN OTO’DAN LPG DÖNÜŞÜMÜ İŞBİRLİĞİ"  (6.5.2009)  
 

Opel ve Landi Renzo markasının distribütörü olan Olgun Oto 1 Mayıs 2009 tarihinden itibaren LPG dönüşümü konusunda işbirliği yapmaya başladı.

LPG dönüşümü müşterinin talebine göre Astra 1.6 benzinli, Corsa 1.4 benzinli, Meriva 1.6 benzinli, Zafira 1.6 benzinli modellerde yapılacak.

LPG dönüşümü yapılan aracın 2 yıl sınırsız km. kapsamında garantisi devam edecek. Bununla beraber, araca takılan LPG dönüşüm kitinin de 2 yıl sınırsız km veya 100.000 km garantisi olacak.

Yurdun dört bir köşesine yayılmış geniş satış ve servis ağı ile hizmet veren Opel ‘ de LPG dönüşümlü model satın almak isteyen müşterilerin her tür sorunları için Opel yetkili bayilerine başvurmaları yeterli . Opel için özel olarak üretilen GM garantili orijinal Landi Renzo marka GM LPG kiti içerisindeki üniteler çeşitli farklı özelliklere sahip. Basınç düşürücü ve buharlaştırıcı regülatörler , 3 bar nominal basınca ve 15 kw ‘dan 40 Kw ‘a kadar motor gücüne sahip özel sensörlü enjektör düzeneği , 6 bar basınca dayanıklı basınç ve ısı sensörleri , kendinden kalibrasyonlu ECU kontrol ünitesi , 450 kpa çalışma basıncına sahip su sıcaklık sensörleri , ölçülerinde kesilmiş orijinal enjektör hortumları , araca göre ayarlanmış tesisatlar ve bağlantı düzenekleri başlıca farklılıklarıdır.

Opel bayilerine gelen müşteriler tarafından talep edilen LPG ‘ li araçlar için GM LPG kiti uygulaması Olgun Oto LPG yetkili servislerinde gerçekleştirilecek ve araçlar sahiplerine Opel bayileri tarafında teslim edilecektir.